pull-icon
Web Scriptim

Menüler

logo

Kolay Menüler

Üye Ol Giriş Yap
Arama motorlarında ne zaman çıkarım ?

Bütün scriptlerimiz seo uyumlu ve sitemap yapısı kullanılarak yapılmaktadır. Eğer alanınızdaki internet üzeri rekabet çok yoğun değilse ilk günden ilk sayfaya gelme ihtimaliniz çok yüksek ancak eğer rekabeti yüksek bir sektörde iseniz bu biraz vakit alacaktır. Sizlere seo yapımı ve yükseltilmesi konusunda ücretli ek hizmet sağlamaktayız.

Ücretsiz sunucu almazsam fiyatta bir değişiklik olur mu?

Basit paket sunucumuz ilk sene ücretsiz olarak servis edildiğinden, fiyatta bir değişiklik olmaz.

Script kurulumları ücretsiz mi ?

Satın almış olduğunuz tüm scriptlerin kurulumunu ücretsiz şekilde sağlıyoruz.

Scriptlere ek modüller yapıyor musunuz?

Satın almış olduğunuz scriptlere ek modülleri ek ücret karşılığında entegre ediyoruz bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ne istediğinizi söylemeniz ardından sipariş sayfanızda ek iş ücretini onaylamanız.

Satın aldığım scripti kaç tane siteye kurabilirim ?

Satın almış olduğunuz scriptleri adet başına 1 web sitesine kurabilirsiniz size gönderilen dosyalar domaine lisanslanacaktır.

Satın aldığım scripti kendi sunucumda barındırabilir miyim?

Satın aldığınız scriptleri istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz ancak kurulumu yapmadan onda sunucu firmanza Ioncube kurulu olup olmadığını ve PHP versionunun 5.5 üstünde olup olmadığını sorunuz.

Teknik destek veriyor musunuz?

Elbette. Siparişiniz hakkında hesabım sayfasında destek talebi oluşturabileceğiniz bi alan mevcuttur. Bu kısımda bizlere teknik destek almak istediğiniz siteyi ve sorunu belirtebilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yapabilir miyim ?

Elbette. Scriptlerimizi, hostinglerimizi ve siteye bakiye yükleme işlemini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bonus , Cardfinans, Maximum, Word, Asyacard ve Paraf Kartlarına 9 Taksit İmkanı vardır. Taksit Sayısına ve Taksit yapılacak karta göre %1  ile %1.7 arasında komisyon alınmaktadır.